SEO

Şirketinize özel, Butik SEO Danışmanlığı.

  • Global tecrübemiz ile SEO hedeflerinizi gerçekleştirelim.
  • Sektörel konumunuzu güçlendirelim.
  • Lokal, Ulusal ve Uluslararası boyutta tüm projelerinizi yönetelim.
man with umbrella

Sık Sorulan Sorular

1. SEO'da sonuç almak ne kadar sürer ?

SEO uzun vadeli bir yatırımdır. Kısa vadeli amaçlar için değildir. SEO'da sonuç almak, sektörel rekabet durumu gibi birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Kimi sektörlerde 2-3 aylık çalışmalar sonucunda dönüşüm almaya başlanılacağı gibi, kimi sektörlerde bu süre daha uzun süreler alabilir.

2. SEO Ücretleriniz Ne Kadardır ?

SEO aylık maliyetlerini belirleyen faktörler vardır. Bunlardan bazıları, hangi sektörde hizmet verdiğiniz, anahtar kelimelerinizin rekabet oranları ve hedeflerinizdir. Bütçe teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3. Asgari sözleşme süreniz ne kadardır ?

Asgari sözleşme süresi 12 aydır.

4. SEO çalışmaları ne kadar sürmeli ?

Bu sorunun cevabı sektörünüzün rekabet şartlarına göre değişmektedir. Eğer rakiplerin yeni müşteriler edinmek için optimizasyonlar yaptığı zor bir sektördeyseniz, ayağınızı gaz pedalından çekmeniz, geride kalmanıza neden olacaktır.

5. SEO süreçleriniz nasıl işler ?

Şirketimizden teklif istediğinizde, öncelikle sitenizi, firma profilinizi, müşteri ağınızı, rakiplerinizin durumlarını ve sektörel rekabet ortamınızı inceledikten sonra size bir teklif sunarız. Bu teklifi kabul ettiğiniz taktirde SEO çalışmalarımız başlayacaktır. Bu çalışma rutininde ise; öncelikli olarak sitenizi arama motorlarına göre optmize ederek daha sonra off ve on site SEO çalışmalarını rutin olarak devam ettiririz